Sjajna partija
Elvir Koljić sa dva gola Universitateu približio vrhu tabele
Naš napadač je već stigao do brojke od četiri pogotka u prvenstvu, čemu je dodao i jednu asistenciju
22.09.2018. u 21:59
Elvir Koljić

Bosanskohercegovački napadač Elvir Koljić igra u sjajnoj formi. U devetom kolu rumunske Lige 1, njegova Universitatea Craiova savladala je Viitorul sa 2:0, a oba pogotka postigao je bivši napadač Krupe.

Prvi put mrežu je zatresao u petoj minuti na maestralan način, a drugi pogodak postigao je u 48. minuti. Zanimljivo da je kod proslave jednog od pogodaka Koljić "ukrao" proslavu fudbaleru Juventusa Paolu Dybali.

Craiova se poslije devet kola rumunskog šampionata nalazi na četvrtoj poziciji sa 14 osvojenih bodova, a naš napadač je već stigao do brojke od četiri pogotka u prvenstvu, čemu je dodao i jednu asistenciju. Priliku da nastavi niz, Koljić će imati u desetom kolu kada Universitatea ide u goste kod lidera Cluja.