Značajna tri boda
Džeko se oglasio nakon velike pobjede Intera: Kakva utakmica, trebamo nastaviti ovako
Fudbaleri Intera sinoć su u velikom derbiju Italije u Torinu pobijedili Juventus s minimalnih 1:0.
04.04.2022. u 10:12

Gol vrijedan tri boda za Inter i pobjedu poslije 10 godina u Torinu postigao je Calhanoglu iz penala u četvrtoj minuti nadoknade prvog poluvremena.

U drugom dijelu igre Inter se opredijelio za čuvanje svoje mreže, što je u konačnici i uspio.

Bh. reprezentativac Edin Džeko zamijenjen je u sudijskoj nadoknadi. Dijamant nije prijetio golu Juventusa, niti je imao šansi, upotrebljivih lopti, ali je odradio mnogo taktičkih zadataka i vodio veliku bitku s defanzivcima Juventusa.

Džeko se nakon utakmice oglasio na Instagramu.

- Kakva utakmica i kakva pobjeda! Velika tri boda. Sjajna ekipa, sada trebamo nastaviti ovako - napisao je Dijamant.