Prvi dodir s loptom
Džeko: Postigao sam toliko golova, ali ne pamtim neki poput ovog
Edin Džeko postigao je šesti ovosezonski gol u Serie A.
02.10.2021. u 23:16

Inter je poslije preokreta slavio na gostovanju kod Sassuola 2:1. Najzaslužniji je svakako bh. napadač.

Dijamant je ušao s klupe u 57. minuti, minut kasnije je donio Interu izjednačenje u prvom dodiru s loptom.

- Postigao sam toliko golova, ali ne sjećam se još nekog pri prvog kontaktu s loptom. Za sve postoji prvi put - rekao je Džeko za DAZN poslije utakmice.

VEZANI TEKST - Zaslužio je desetku: Kako je ocijenjen Džeko za nastup protiv Sassuola?

Dijamant je poručio kako je Inter pokazao da se radi o ekipi koja ima karakter, kao i da nije moguće uvijek igrati dobro, ali da se na kraju rezultat računa.

Džeko je u svojoj prvoj sezoni u Interu u prvih sedam utakmica postigao šest golova. To je pošlo za nogom samo legendarnom Ronaldu.

Bh. fudbaler dobro sarađuje i sa svojim partnerom iz napada Lautarom Martinezom. Na pitanje da li su natjerali navijače da zaborave Romelua Lukakua, Džeko je odgovorio:

- Radujemo se, dobro nam ide, ne razmišljam o prošlosti. Nastavimo ovako.