Kraj za Bašakšehir

Džeko majstorski asistirao, a potom doživio ovacije

Objavljeno: 19.09.2019. u 22:31

Mladi italijanski fudbaler pogodio je za 3:0 nakon što ga je odličnom asistencijom uposlio Edin Džeko

Džeko i Zaniolo, asistent i strijelac treće gola za Romu

U 71. minuti utakmice protiv Bašakšehira fudbaleri Rome riješili su pitanje pobjednika golom Nicola Zaniola. Mladi italijanski fudbaler pogodio je za 3:0 nakon što ga je odličnom asistencijom uposlio Edin Džeko.

Dijamant je tako večeras na pravi način krunisao odličan nastup, koji je poslije gola za 2:0, oplemenio sjajnim dodavanjem za pogodak mladog italijanskog fudbalera.

Džeko, koji je večeras bio kapiten Rome, travnjak Olimpica napustio je u 74. minuti uz velike ovacije publike, a priliku za igru dobio je hrvatski napadač Nikola Kalinić.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimak gola možete pogledati OVDJE.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]