Dva gola za tri minute: Zmajić digao Francusku na noge
Njegov Sochaux slavio je sa 2:1 i to nakon preokreta
19.10.2018. u 22:33

Ermedinu Demiroviću, mladom fudbalskom reprezentativcu Bosne i Hercegovine, večeras se naklonila Francuska.

Zmajić je za tri minute postigao dva gola i osigurao svom Sochauxu trijumf u 11. kolu Ligue 2 na gostovanju kod Troyesa.

Njegov tim slavio je sa 2:1 i to nakon preokreta. Domaći su poveli u 45. minuti, a onda je u drugom poluvremenu na scenu stupio Demirović.

U 67. minuti izjednačio je na 1:1, a onda je spektakularnim makazicama postigao golčinu za preokret i, kasnije će se ispostaviti, konačnih 1:2.

Demirovićevoj majstoriji divili su se i u studiju francuske televizije, odakle je naš reprezentativac nagrađen aplauzima.

Baždarevićev Paris FC upisao je remi na domaćem terenu protiv Chateaurouxa (0:0).