"Generalke"
Dva gola za tri minute: Željezničar vodi 2:0 protiv Tuzla Cityja, Sarajevo izjednačilo
Fudbaleri Željezničara od 26. minute prijateljskog susreta vode s 1:0 protiv Tuzla Cityja.
25.07.2020. u 18:50

Izabranike Amara Osima u generalnoj probi pred početan nove sezone Premijer lige BiH u prednost je doveo iskusni stoper Aleksandar Kosorić.

Defanzivac najtrofejnijeg bh. kluba se najbolje snašao poslije udarca Hajdarevića, te loptu poslao u mrežu gostiju iz Tuzle.

Samo dvije minute kasnije Željezničar je udvostručio prednost, a strijelac je bio Luka Juričić poslije centaršuta Samira Bekrića.

U pripremnom susretu koje Sarajevo igra protiv GOŠK-a rezultat je od 65. minute susreta 1:1, a izjednačenje aktuelnim prvacima donio j Haris Handžić poslije asistencije Selmira Pidre.