Ligue 1
Duljevićev Nimes tone sve dublje, upisao 11. ovosezonski poraz
15.01.2020. u 20:56

Fudbaleri Nimesa poraženi su u zaostalom među 12. kola francuske Ligeu 1 od Rennesa s 1:0.

Jedini pogodak na meču, koji je ekipi bh. reprezentativca Harisa Duljevića nanio 11. ovosezonski poraz, postigao je Adrien Hunou u 64. minuti susreta.

Ovaj 25-godišnji napadač Rennesa, koji trenutno zauzima treće mjesto na tabeli francuskog šampionata, na pravi način je iskoristio lošu reakciju domaće odbrane, te preciznim udarcem "iz prve" zatresao mrežu pretposteljenjeg sastava Ligue 1.

Duljević koji je meč počeo na klupi za rezerve priliku je dobio u 76. minuti, no rezultat se do kraja susreta nije mijenjao.

U zaostalom susretu 16. kola, koji se igrao u istom terminu, Amiens i Reims su podijelili bodove, a rezultat je glasio 1:1.

Jedini pogodak s utakmice Nimes - Rennes pogledajte OVDJE.