Engleska
Drama na St. James Parku: Fudbaler Tottenhama trčao po defibrilator za navijača
Prava drama odvijala se na tribinama St. James Parka u finišu prvog poluvremena utakmice Newcastle United - Tottenham.
17.10.2021. u 19:40

Igrao se 40. minut, a iako u tom trenutku nije bilo većih uzbuđenja pred golom (trebao se izvesti korner), uslijedilo je komešanje jer je pozlilo jednom navijaču.

Primjetili su to i igrači, Sergio Reguilon odmah je upozorio sudiju Andrea Marrinera, pa su doktori krenuli na tribinu u pomoć navijaču.

Tottenhamov igrač Eric Dier otrčao je do klupe svoje ekipe kako bi do unesrećenog što prije bio dostavljen defibrilator.

Nakon dužeg prekida sudija je poslao igrače u svlačionicu. U tom trenutku Spursi su vodili 2:1. Srećom kasnije su stigle vijesti da je intervencija liječnika bila pravovremena, te da je navijač dobro.

Utakmica je nakon desetak minuta nastavljena.