1. HNL
Dinamo i Rijeka podijelili bodove, Hajrović i Gojak starteri
Fudbaleri Dinama i Rijeke večeras su u Maksimiru odigrali meč bez pobjednika u šestom kolu HNL-a. Nakon 90 minuta igre rezultat je glasio 1:1
02.09.2018. u 23:01

Dinamo je prvi došao u vodstvo. Igrala se 32. minuta kada je Gavranović pogodio za vodstvo Modrih. Ipak, to nije poremetilo ekipu Matijaža Keka koja samo šest minuta nakon primljenog gola dolazi do izjednačenja. Za, ispostavit će se na kraju konačnih 1:1 pogodio je Raspopović.

Do kraja utakmice obje ekipe su propustile nekoliko dobrih prilika, ali promjene rezultata nije bilo.

Amer Gojak i Izet Hajrović su bili starteri u ekipi Dinama, dok je Luka Menalo ostao na klupi. Gojak je igru napustio u 68. minuti, a umjesto njega ušao je Kneževiž. Budimir je Hajrovića zamijenio u 82. minuti meča.

Dinamo je i dalje lider sa 14 bodova iz šest odigranih mečeva, dok je Rijeka na trećem mjestu sa 12 osvojenih bodova.