Lopta ga prevarila
Ćivićev Ferencvaros poveo bizarnim autogolom, kumovala mu velika greška golmana Slavije
Fudbaleri Ferencvaroša su u 45. minute prvog susreta trćeg pretkola Lige prvaka protiv praške Slavije poveli s 1:0.
04.08.2021. u 20:52

Klub našeg Eldara Ćivića poveo je zahvaljujući bizarnom autogolu gostujućeg tima.

Ukrajinski internacionalac Taras Kacharaba je u jednom duelu s napadačem Ferencvarosa Ryanom Mmaeeom nakon klizećeg starta odigrao povratnu loptu za svog golmana, no kapiten češkog tima Ondrej Kolar nije se proslavio prilikom intervencije. Lopta je jednostavno "preskočila" preko njegove noge.

Tim bh. reprezentativca, koji večeras igra od prve minute, tako je stigao do vodstva, iako je Slavia bila dosta konkretniji tim u prvom poluvremenu.