Potvrđeno iz MUP-a
Četiri teže i osam lakše povrijeđenih u sukobu navijača Veleža i Zrinjski
Navijači Veleža i Zrinjskog sukobili su se jučer u dva navrata dok su krenuli na gostujuće utakmice svojih timova

Fotografija s mjesta drugog sukoba
FOTO: FACEBOOK
Nakon što se prvi sukob desio u mostarskom naselju Potoci, nedugo poslije novi sukob navijača ljutih rivala izbio je na skretanju za Drežnicu.
Epilog dva sukoba bio je taj da je policija odlučila navijače Zrinjskog vratiti u Mostar, dok su fanovi Veleža nastavili svoj put ka Živinicama, gdje su Rođeni gostovali kod Slavena.
Iako jučer iz MUP-a HNK nisu mogli dati tačne informacije o broju povrijeđeni, danas je Faktoru potvrđeno da su četiri osobe teško povrijeđene, dok ih je osam lakše povrijeđeno.
Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]
Vezani članci
