Liga prvaka
Celtic sigurno do trećeg pretkola, hat-trick Pavlovića
Sjajnu partiju Pavlović je krunisao golom iz 66. minuta za konačnih 3:0 kojim je kompletirao hat-trick
30.07.2019. u 20:57

Fudbaleri kiparskog APOEL-a plasirali su se u treće pretkolo Lige prvaka nakon što su i u revanšu bili bolji od crnogorskog prvaka, Sutjeske iz Nikšića.

Kiparski šampion pitanje pobjednika u uzvratu riješio je već poslije 25 minuta zahvaljujući golovima srbijanskog napadača Andrije Pavlovića u 13. i 25. minuti utakmice.

Sjajnu partiju Pavlović je krunisao golom iz 66. minuta za konačnih 3:0 kojim je kompletirao hat-trick, a do njega je stigao nakon što je petom poslao loptu u mrežu protivnika.

Škotski Celtic je nakon pobjede od 5:0 u prvom meču protiv Nomme Kaljua i u revanšu slavio s 2:0. Prvak Škotske poveo je autogolom Kulinitsa u 10. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Shved u trećoj minuti sudijske nadoknade.

U trećem susretu, koji je kao i prethodna dva počeo u 20 sati, između Maccabija i Cluja nije bilo pobjednika, no večerašnjih 2:2 više je odgovaralo rumunskom timu koji je u prvom susretu trijumfovao s 1:0 pred domaćom publikom.