Pripremni meč
Čelik remizirao u duelu s danskim drugoligašem, Zubanović igrao do 58. minute
Fudbaleri Čelika odigrali su na pripremama u Antaliji i peti kontrolni susret, u kojem nije bilo golova protiv danskog drugoligaša Fremad Amagera.
05.02.2020. u 16:13

Zeničani su današnju utakmicu počeli u sastavu: Pavlović, Zeljković, Vrhovac, Emir Han, Zlatković, Resić, Perišić, Bajraktarević, Salčinović, Alimi, Crnički. Već u prvom poluvremenu Žuna je zamijenio povrijeđenog Resića, a početkom drugog poluvremena Mahmutović je zamijenio Salčinovića. Priliku su dobili i Aganspahić, Grahovac, Cenaj, Horić, Mahmić, golman Sejman,

U ekipi danskog drugoligaša do 58. minute igrao je nekadašnji omladinac Željezničara Faris Zubanović.

U prethodna četiri meča Čelik je s 1:0 porazio kosovskog prvoligaša Gjilane, remizirao rezultatom 2:2 protiv makedonskog prvoligaša Skhupija te izgubio od kazahstanskog Taraza s 1:2 te ruskog drugoligaša Fakela s 0:1.

Posljednju kontrolnu utakmicu na ovim pripremama, a prije povratka u Zenicu 10. februara, Čelik će odigrati 9. februara protiv kazahstanskog premijerligaša Atyaraua.