Legendarni golman
Casillas o fenomenalnoj partiji Benzeme: On je Spiderman, predsjednik Amerike, anđeo čuvar...
Real Madrid je sinoć u prvom susretu četvrtfinala lige prvaka savladao Chelsea sa 3:1.
07.04.2022. u 08:18

Fudbaler Kraljeva Karim Benzema još jednom je potvrdio da je trenutno najbolji fudbaler svijeta. Francuz je sinoć postigao hat-trick i odigrao jednu od najboljih partija u svojoj karijeri.

Za tri minute, od 21. do 24. postigao je dva gola, a treći pogodak postigao je u prvoj minuti drugog poluvremena.

VEZANI TEKST - Čudesni Benzema razbio Chelsea, nova senzacija Villarreala

Nekoliko hiljada korisnika društvenih mreža nije krilo oduševljenje odličnim nastupom Benzeme. Posebno se izdvaja objava legendarnog golmana Real Madrida Ikera Casillasa.

- K9 je Spiderman. K9 je Wolverine. K9 je čuvar u vašoj zgradi. K9 je vaš najbolji prijatelj. K9 je vaša baka. K9 je predsjednik Amerike. K9 je instruktor s kojim skačete padobranom. K9 je vaš anđeo čuvar. K9 je Bog! Karim Benzema - napisao je oduševljeni Casillas.

Španski golman i Benzema u dresu Kraljeva su igrali od 2009. do 2015. godine, kada je Španac napustio Madrid i otišao u Porto.