Bravure
Burić još jednom potvrdio da spada među najbolje golmane svijeta
26.08.2019. u 09:53

Rukometaši Flensburga u novu sezonu Bundeslige krenuli su pobjedom u gostima kod Melsungena, gdje su slavili sa 24:19.

Prvi golman rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Benjamin Burić s 12 odbrana dao je značajan doprinos u pobjedi njegovog tima.

U 39. minuti utakmice Burić je prvo "skinuo" sedmerac, a zatim i zicer nakon što se poslije njegove prve odbrane lopta odbila u ruke protivničkom rukometašu.

I ovoga puta Burić je portvrdio da spada u samu kremu svjetskog rukometa kada je riječ o golmanima, a činjenica da je prvi golman aktuelnog prvaka Njemačke ide dodatno i prilog ovoj tvrdnji.