Željo izjednačio
Bjelica se "razmahao": Mladost za pet minuta dobila dva crvena kartona
Isključeni su Djeljilj Asani i Edin Biber,  a za 1:1 pogodio je Sinan Ramović
05.05.2019. u 20:51

Fudbaleri Mladosti u 30. kolu BHT Premijer lige BiH gostuju na Grbavicu, a nakon prvog poluvremena rezultat je 1:1.

Gosti iz Doboja kod Kaknja imat će težak zadatak da sačuvaju bod, jer će u drugom poluvremenu imati dvojicu igrača manje na terenu!

Vladimir Bjelica sudija iz Lukavice isključio je dvojicu fudbalera Mladosti i to u razmaku od pet minuta.

Prvo je u svlačionicu u 37. minuti morao Djeljilj Asani, koji je zbog ulaska na teren bez sudijske dozvole dobio drugi žuti karton.

Pet minuta kasnije Edin Biber je nepropisno zaustavio Srđana Stanića, a Bjelica se nakon kraćeg oklijevanja "uhvatio" za džep i pokazao mu drugi žuti, odnosno crveni karton...

Brojčanu prednost na terenu Plavi su iskoristili u sudijskoj nadoknadi prvog dijela kada je Sinan Ramović pogodio za 1:1.