U dobroj formi
Bivši Zmaj pogodio u prvoj minuti, u 64. asistirao za pobjedu
U pet ovosezonskih nastupa Milićević je postigao tri gola i zabilježio dvije asistencije
20.10.2019. u 12:28

Fudbaleri belgijskog Eupena sinoć su na gostovanju kod Oostendea trijumfovali s 3:2 i tako stigli tek do druge ovosezonske pobjede.

Njen glavni protagonist bio je bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Danijel Milićević.

Iskusni veznjak već je u prvoj minuti glavom zatresao mrežu domaćin nakon ubacivanja Schouterdena. Do kraja prvog dijela Oostende je preokrenuo folovima Canesina i Vandendriesschea.

Ipak, u nastavku susreta Amat je izjednačio na 2:2 u 58. minuti, da bi Jon u 64. minuti zabio za konačnih 3:2 upravo nakon asistencije Milićevića.

U pet ovosezonskih nastupa Milićević je postigao tri gola i zabilježio dvije asistencije, a Eupen je trenutno 14. tim belgijske Jupiler lige sa devet osvojenih bodova.

Golove s utakmice Oostende - Eupen pogledajte OVDJE.