Prvi strijelac lige
Bivši igrač Želje postigao sedam golova za 76 minuta
Mladost iz Kikača je u Prvoj ligi Nogometnog saveza Tuzlanskog kantona nadigrala je NK Vražići 92 rezultatom 11:0.
24.05.2021. u 18:45

Mladost je ranije osigurala plasman u viši rang. Od sljedeće sezone ovaj tim koji s klupe predvode Fuad Grubešić i Nijaz Karić takmičit će se u Drugoj ligi Federacije BiH - grupa Sjever, odnosno trećem rangu domaćeg fudbala.

U duelu Mladosti i Vražića briljirao je Semir Mujkanović. Od ukupno 11 golova, koliko je postigao domaći tim, Mujkanović je mrežu rivala tresao sedam puta.

Nekadašnji fudbaler Želje, Slobode, Drine..., sedam pogodaka postigao je u rasponu od 76. minuta. Prvi put na meču pogodio je u 11., a sedmi gol dao je u 87. minuti.

Mujkanović je prvi strijelac prvenstva sa 38 golova na kontu. Do kraja sezone ostala su dva kola.