Ljepotica sezone
Bivši igrač Slobode postigao spektakularan pogodak u Tojšićima
Malobrojni navijači, njih 100-tinjak, vidjeli su 11 golova, a Sloga je protiv Lokomotive slavila sa 6:5
22.05.2019. u 15:04

Fudbaleri Sarajeva proteklog vikenda kompletirali su duplu krunu i tako riješili i posljednju dilemu kada je u pitanju rasplet sezon u Premijer ligi BiH. Iza leđa Bordo tima ostali su Zrinjski, Široki Brijeg , Željezničar..., a elitni razred našeg fudbala napustili su GOŠK i Krupa.

Osim ne premijerligaškim, proteklog vikenda bilo je zanimljivo i na niželigaškim terenima u našoj zemlji. Ljepoticu 27. kola Druge lige FBiH - Sjever, a vjerovatno i kompletne sezone u Tojšićima su odigrali Sloga i Lokomotiva iz Miričine.

Malobrojni navijači, njih 100-tinjak, vidjeli su 11 golova, a domaći su slavili sa 6:5.

A potez utakmice bila je majstorija Sadžida Fazlića. Nekadašnji napadač Slobode u 11. minuti postigao je spektakularan pogodak za 1:1.

Inače, Sloga na poluvremenu vodila 4:1, gosti su u 87. minuti izjednačili na 5:5, a odlučujući gol za 6:5 postigao je rezervista Aldin Muminović u 90. minuti.