Bundesliga
Bičakčić kumovao teškom porazu Bayerna, pa se povrijedio
Fudbaleri Hoffenheima deklasirali su aktuelne prvake Evrope, a Bayern je Sinsheim napustio sa četiri pogotka u svojoj mreži.
27.09.2020. u 17:29

VEZANI TEKST - Kakav peh za Bičakčića: Pogodio, pa zamijenjen nakon duela sa Saneom

Umjesto da uživa u pobjedi nad najboljim njemačkim timom, kojoj je kumovao vodećim golom u 16. minuti, fudbalski reprezentativac Ermin Bičakčić morat će na ljekarske pretrage.

Naime, nakon što je Dabbur u 24. minuti udvostručio prednost domaćeg sastava, bh. stoper se povrijedio u 36. minuti, samo nekoliko trenutaka nakon prije nego što će Kimmich lijepim golom smanjiti rezultat na 2:1.

Ipak, s dva gola sjajnog Andreja Kramarića u finišu susreta, TSG je u potpunosti razbio tim koji je u ovoj kalendarskoj godini osvojio četiri trofeja i tako mu nanio prvi ovosezonski poraz.

Ovom pobjedom Hoffeheim je prekinuo Bayernov niz od 32 utakmice bez poraza.

OVDJE pogledajte kako se povrijedio Bičakčić.

Golove s utakmice Hoffenheim - Bayern (4:1) pogledajte OVDJE