Medulin Cup
Bez pobjednika između Slobode i Jaruna
U drugom prijateljskom susretu u okviru Medulin Cupa, fudbaleri Slobode odigrali su neriješeno sa Jarunom. Nakon 90 minuta bilo je 1:1.
03.02.2023. u 19:41

Jarun je došao u vodstvo u 27. minuti susreta preko Tadića, a jedini pogodak za Slobodu postigao je Vranješ u 64. minuti utakmice. Pervan je odlično uposlio ofanzivca Slobode koji rutinski trese mrežu protivničke ekipe.

Od prve minute za Slobodu su nastupili: Bukvić, Osmić J., Šubert, Jusić, Kapetanović, Kurtalić, Delić, Vranješ, Husejinović, Mehmedović i Komazec. Priliku za igru još su dobili Pervan, Alić, Maksimović, Varešanović, Mešić i Ćivić.

Fudbaleri Slobode nastavljaju trenirati u Medulinu, a u ponedjeljak ih očekuje i treća kontrolna utakmica u okviru Medulin Cupa, protivnik je NK Kustošija.