Serie A
Belotti kreator Torinovog preokreta protiv Milana, Krunić još na čekanju
26.09.2019. u 22:57

U posljednjem susretu šestog kola Serie A fudbaleri Torina porazili su Milan s 2:1, i to nakon preokreta koji su kreirali zahvaljujući golovima Belottija.

Rossoneri su do vodstva kod Bikova stigli golom Piateka u 18. minuti susreta, a napadač gostiju bio je siguran izvođač s bijele tačke.

Tim našeg Radeta Krunića, koji je uprkos najavama da bi mogao igrati ostao na klupi za rezerve, s minimalnom prednošću okončao je prvih pet minuta.

Za goste je koban bio period od 72. do 76. minute kada je Belotti postigao oba svoja pogotka.

I dok je za Torino ovo bila treća ovosezonska pobjeda, Milan se morao pomiriti s trećim porazom, u kojem Krunić na kraju nije ni sudjelovao, pa će morati sačekati na novu priliku za zvanični debi.

Torino je šesti sa devet bodova, a Milan 13. sa tri boda manje u odnosu na večerašnjeg rivala.