Premiership
Begović nije uspio sačuvati mrežu u gostima kod bivšeg kluba
01.09.2018. u 17:54
Eden Hazard matirao Asmira Begovića

Fudbaleri Chelsea nastavili su svoju pobjedničku seriju na startu nove sezone engleske Premier lige.

Plavci su u 4. kolu na Stamford Bridgeu s 2:0 savladali Bournemouth našeg Asmira Begovića.

Begovićeve Trešnjice držale su "nulu" sve do 72. minute kada je Pedro poslije asistencije Girouda savladao stasitog Trebinjca.

Pet minuta prije kraja utakmice Hazard je postavio konačnih 2:0, nakon što ga je prethodno uposlio Alonso.

Od ostalih mečeva vrijedi izdvojiti susret Brightona i Fulhama u kojem su gosti iz Londona prokockali dva gola prednosti, a utakmica je na kraju završena rezultatom 2:2.

Crna serija West Hama se nastavila jer su Wolvesi  golom Traorea u trećoj minuti sudijske nadoknade slavili na Olimpijskom stadionu s 1:0.