Liga prvaka
Bayern pregazio Atletico Madrid, Lukaku spasio Inter
Fudbaleri Bayerna savladali su Atletico Madrid u derbiju 1. kola Lige evropskih prvaka.
21.10.2020. u 22:55

Bavarci su sa 4:0 deklasirali goste iz Madrida, a junak je bio Coman, koji je postigao dva gola, a upisao je i jednu asistenciju. Uz njega, u strijelce su se upisali Goretzka i Tolisso.

Gosti su u 47. minuti zatresli mrežu, kada je pogodio Joao Felix, ali je gol poništen zbog ofsajda (korišten VAR).

Ubjedljiva je bila i Atalanta, koja je slavila na gostovanju kod Midtjyllanda. Manchester City je slavio protiv Porta i to nakon što su gosti poveli u prvo trećini prvog poluvremena.

Inter i Borussia M'Gladbach podijelili su bodove u Milanu golom Lukakua u 90. minuti, dok je Liverpool slavio na gostovanju kod Ajaxa.