Audi Cup
Bayern deklasirao Fenerbahče i izborio finale
30.07.2019. u 22:38

Fudbaleri minhenskog Bayerna plasirali su se u finale Audi Cupa čiji su organizatori, nakon što su sa 6:1 deklasirali Fenerbahče.

Turski tim je odolijevao napadima Bavaraca sve do 22. minute kada je Sanches pogodio za 1:0. Samo osam minuta kasnije Goretzka je zabio za 2:0, a Muller u 31. minuti za 3:0.

Pet minuta prije kraja Coman je povisio na 4:0, da bi minut prije odlaska na poluvrijeme Muller sigurno izveo najstrožiju kaznu.

Muller je hat-trick kompletirao golom u 58. minuti za 6:0, a utješni pogodak za Fener postigao je Kruse u 64. minuti utakmice.

Bayern će u finalu Audi Cupa igrati protiv  Tottenhama koji je danas s 1:0 savladao Real Madrid.