Bundesliga
Bavarci "prosuli" pobjedu u sudijskoj nadoknadi, Ibiševiću i Herthi bod kod Werdera
19.10.2019. u 17:52

Fudbaleri Bayerna svojim navijačima priredili su još jedno razočarenje nakon što su danas u susretu osmog kola Bundeslige remizirali u gostima kod Augsburga.

Igrala se prva minuta kada su domaćini poveli preko Richtera, da bi Lewandowski 13 minuta kasnije donio izjednačenje gostima iz Bavarske.

Njemački šampion preokrenupo je golom Gnabryja u 49. minuti.

I dok su svi čekali kraj susreta, Finnbogason je u prvoj minuti sudijske nadoknade pogodio za konačnih 2:2 i tako ekipu Nike Kovača ostavio bez dva važna boda.

Bivši reprezentativac BiH Vedad Ibišević igrao je do 77. minute za Herthu na gostovanju kod Werdera gdje je Stara dama iz Berlina osvojila bod nakon remija 1:1.

Golove s utakmice Augsburg - Bayern možete pogledati OVDJE.