Banjalučani slavili: Borac u prvom poluvremenu slomio otpor Radnika
Fudbaleri Borca savladali su Radnik sa 2:0 u posljednjem kolu 22. kola Premijer lige BiH, koje je ujedno bilio i posljednje u osnovnom dijelu sezone.
15.03.2021. u 20:51

Banjalučani su već u prvom poluvremenu slomili otpor gostiju, a poveli su u 14. minuti, kada je Stojan Vranješ iskoristio grešku odbrane Bijeljinaca i pogodio za 1:0.

Uslijedio je period igre u kojoj nije bilo većih uzbuđenja, a onda su domaći u 35. minuti udvostručili prednost.

Ziljkić je sjajno proigrao Mehanovića, a on, uz pomoć golmana Bilobrka, pogodio za 2:0.

Radnik je do kraja poluvremena imao veliku priliku da smanji na 2:1, ali je Simonović promašio nemoguće.

U drugom poluvremenu oba tima su imali svoje prilike, ali se rezultat nije mijenjao.