Padali rekordi
Atletičari Sloboda osvojili šest medalja u Beogradu
Atletičari AK Sloboda Tehnograd osvojili su četiri zlatne i dvije srebrne medalje, te postavili novi državni rekord u konkurenciju dječaka na petom Međunarodnom atletskom mitingu koji je u subotu odrżan u Beogradu u tehničkoj organizaciji AK Partizan.
26.12.2021. u 16:07

Bakir Musić je u trci na 200 metara osvojio prvo mjesto istrčavši novi drżavni rekord u vremenu od 23:48 stotinki. Zlatne medalje osvojili su Nikola Pavljašević u trci na 800 metara, dok je Enes Džinić osvojio dvije zlatne medalje i to u trci na 200 metara u kategoriji mlađih juniora i u skoku u dalj.

Srebrnim medaljama u konkurenciji juniora u disciplinama 200 metara i skoku u dalj okitio se Rijad Hasanbašić.

Ekipa AK Sloboda Tehnograd je na tom mitingu nastupala sa svojih 19 takmičara, saopćeno je iz AK Sloboda Tehnograd.