Super liga
Asistencija Bajića iz sudijske nadoknade prekinula crni niz Konyaspora
17.01.2020. u 20:42

Fudbaleri Konyaspora stigli su do četvrte prvenstvene pobjede nakon što su s 1:0 savladali Ankaragucu u gostima.

Pobjedu gostujućem sastavu donio je pogodak Shengelije iz prve minute sudijske nadoknade, a asistent za pobjednički pogodak bio je fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Riad Bajić.

Bajićeva prva ovosezonska asistencija prekinula je crni niz od deset prvenstvenih mečeva u kojima Konyaspor nije osjetio slast pobjede.

Bivši napadač Željezničara u igru je ušao u 81. minuti, no ukazanu priliku iskoristio je na najbolji mogući način.

Osim Bajića Marin Aničić i Deni Milošević odigrali su cijeli susret, dok je Amir Hadžiahmetović ostao na klupi za rezerve.

Jedini pogodak s meča Ankaragucu - Konyaspor pogledajte OVDJE.